Monte-Bau

Vítejte na webu Monte-Bau s.r.o.

Společnost Monte- Bau s.r.o. byla založena v roce 2013 transformací původní platformy podnikání spolupracujících subjektů  podnikajících na základě živnostenského oprávnění. Historie uskupení však sahá až do roku 1996. Na základě dobrých referencí a následné rostoucí poptávky se činnost rozvíjela do dnešní podoby, kdy nabízíme a poskytujeme kompletní realizační činnosti spojené s výstavbou a rekonstrukcí objektů pro bydlení (rodinné domy, bytové domy, přístavby) i podnikání (kancelářské objekty, sklady).

Našim zákazníkům jsme schopni zajistit konzultace a realizaci projektů v rámci programu Nová zelená úsporám, kde spolupracujeme s registrovanou odbornou firmou oprávněnou realizovat projekty čerpající dotace z tohoto programu. Program Nová zelená úsporám je zaměřen na podporu zateplování rodinných a bytových domů, výstavbu nízkoenergetických domů, instalaci telených čerpadel a solárních kolektorů, atd.

Naším cílem je poskytovat služby k plné spokojenosti zákazníka, tak aby s námi realizoval případné další stavby či nás doporučil svým přátelům a známým.


Vyberte nás

 • Stavební práce

  Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebních prací, zejména výstavbu rodinných domů, občanských a průmyslových objektů.

 • Zateplování

  Provádíme zateplování rodinných domů, paneláků i ostatních bytových domů, průmyslových objektů a dalších staveb.

 • Rodinné domy

  Stavíme rodinné domy na klíč, případně hrubé stavby nebo dílčí stavební práce. Zabýváme se i rekonstrukcemi rodinných domů a bytů.

 • Občanské stavby

  Mezi naše služby patří i realizace občanských staveb pro státní sektor a samosprávy. Máme zkušenosti se stavbou a rekonstrukcí škol, školek, sportovišť, apod.
 • Odvoz stavební suti a odpadu

  Poskytujeme komplexní servis v oblasti odvozu suti. Dále nabízíme prodej písku, štěrku, kačírku, betonu, živici.

 • Vyklízení bytů, domů i kanceláří

  Zajišťujeme vyklízecí práce. Pokud potřebujete rychle a levně zajistit vyklízení bytu, domu, sklepu či kanceláře.Kontaktujte nás