Doprava materiálu, odvoz stavební suti a odpadu

Naše firma Monte-Bau vlastní veškerá povolení k nakládání s odpady, vedeme evidenci odpadu a po skončení akce a zaplacení, vydáme zákazníkovi tzv. “potvrzení o převzetí odpadu k likvidaci“ zpravidla potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

Provádíme likvidaci odpadů, odvoz suti, zeminy, prodej písku, štěrku, kačírku, betonu, živici. Nabízíme také kačírek, recykláty, a dokonce i mulčovací kůru.

Disponujeme nákladním autem s hydraulickou rukou. Dovezeme vám jakýkoli materiál na paletách (cihly, tvárnice, dlažby, cement, atd.)

Naše společnost se zabývá stavební činností a kontejnerovou dopravou. Nabízíme vám nonstop služby po Praze a jejím okolí. Pracujeme nejen v pracovním týdnu, ale i o víkendech a svátcích. Na žádané místo jsme obvykle schopni přistavit kontejnery ještě v den kontaktování. Zavolat nám můžete, pokud potřebujete zajistit odvoz odpadu a stavební suti, bourací a zemní práce, přepravu materiálu či dokonce vyklízení bytů.

20161004_133211 malý

odvoz-suti

Přistavení kontejnerů

Odvoz odpadu provádíme pomocí kontejnerů. Ty přistavíme na místo určení a v případě zájmu je i naložíme. Disponujeme kontejnery o objemu 3 – 11 m3. Vybírat můžete z kontejnerů speciálně určených pro odvoz suti, zeminy či směsného odpadu.

Vyklízení bytů, domů i kanceláří

Zajišťujeme vyklízecí práce. Pokud potřebujete rychle a levně zajistit vyklízení bytu, domu, sklepu či kanceláře, kontaktujte nás! Zajistíme kompletní vyklizení jakýchkoliv prostor, včetně následného odvozu odpadu na skládku.

Na vaše staveniště dovezeme také potřebné stavební materiály. Dovážíme písek, štěrk, zeminu, beton či živici. Nabízíme také kačírek, recykláty, a dokonce i mulčovací kůru.

Kontaktujte nás kdykoliv a s jakýmkoliv dotazem! Jsme váš odborník na odvoz suti v Praze.


Kontaktujte nás